Moonshine Jam Moonshine Jam

Moonshine Jam

Down

Moonshine Jam 26 – Maloměsto vrací úder

Aired 08. september 2023, 09:00

Písně Try That In A Small Town Jasona Aldeana a Rich Men North Of Richmond Olivera Anthonyho bourají hitparády a mění Ameriku. Tak si je trochu rozebereme a přidáme pytel dalších novinek, které vypustili do světa třeba Chris Stapleton, Dale Watson či The Steel Woods.

Moonshine Jam 25 – Padlí andělé s pugétem růží

Aired 01. august 2023, 09:00

Nebe, peklo, tradiční country, red dirt, bluegrass, nezávislej country-rock, všechno semeleme na jednu hromadu. Hlavně že ta muzika má koule. Nový singly, ípíčka a desky mají venku bluegrassoví matadoři The Steeldrivers, amfiteátry bořící Turnpike Troubadours nebo velikej talent William Beckmann.

Moonshine Jam 24 – Andělé, chřestýši a psanci

Aired 04. july 2023, 09:00

Jestli je to jižanskej rock, outlaw country, bluegrass, roots rock nebo americana, to je totál šumák. Nový singly, ípíčka a desky představí kupříkladu Tanya Tucker, Molly Tuttle či Waylonův divokej vnouček Whey Jennings.

Moonshine Jam 23 – Když ti kámoš kreje záda

Aired 11. june 2023, 09:00

Nová a uchulahodná muzika se k nám zpoza Atlantiku valí ostošest a zásluhu na tom mají mimo jiné excelentní bluesová kytaristka Ally Venable, zpívající politolog Jake Ybarra nebo kalifornští southern-rockeři Robert Jon & The Wrecks.

Moonshine Jam 22 – Dredy, banja a šestiraňáky

Aired 09. may 2023, 09:00

Nové singly a desky mají venku Marty Stuart, Willie Nelson, Molly Tuttle a řada kapel, které byste určitě neměli minout. Zkuste třeba odredovanej „galaxygrass“ od Kitchen Dwellers anebo rodinný band s desperátskou tradicí Tylor & The Train Robbers z Idaha.

Moonshine Jam 21 – Od ďábla po Ježíše

Aired 10. march 2023, 09:00

13 odstínů country semeleme dneska nahrubo. Od Ježíše přes kamion s pivem až po irský holky. A samozřejmě nebude chybět obligátní ďábel. Bez něj by to nebylo ono, jak praví kolega Beman. Nové singly představí třeba Jacob Bryant, Dierks Bentley nebo kapela Shane Smith & The Saints.

Moonshine Jam 20 – Vzhůru do kopců!

Aired 17. february 2023, 09:00

Nejžhavější nový singly od bluegrassu přes všechny odstíny country až po jižanskej bigbít vybírá principál Rádia Dixie Marty. Jako dycky. Dneska určitě nepřeslechněte písničkáře Channinga Wilsona, kapelu Boy Named Banjo nebo nový fláky od Chrise Stapletona nebo Martyho Stuarta.

Moonshine Jam 19 – Krize jižanskýho rocku? Hovnajz!

Aired 03. january 2023, 09:00

Tucet současných southern-rockových kapel, které byste neměli přeslechnout. Blackberry Smoke nebo Whiskey Myers určitě znáte, ale co třeba Marcus King nebo Robert Jon & The Wreck? Nic vám to neříká? Chyba!

Moonshine Jam 18 – Texasani, psanci a zkažený jabka

Aired 01. november 2022, 09:00

Písně o hříchu, odpuštění, whiskey a hnilobě ovoce zahrají mimo jiné Whey Jennings, Luke Combs, Charley Crockett či Hellbound Glory. A jinak to je jako dycky – nový singly, desky a ípíčka.

Moonshine Jam 17 – Netřes se mnou, Lucifere!

Aired 30. august 2022, 09:00

Marcus King, Zach Bryan, Creed Fisher a banda vidláků, který nejspíš uslyšíte úplně poprvé... Písničky vo divokejch koních, ještě divočejších autech, ženskejch i chlastu a zespoda to všechno koučuje sám Mr.Lucifer.

Další podcasty

Martin Pešek

Martin Pešek

Konzervativní Kozoroh na trnité cestě ke splnění svého amerického snu. Tenhle svět potřebuje opravdu trochu víc buranů.

All articles of the author