Dixie Night ride Dixie Night ride

Dixie Night ride

Only the best of the RadioDixie playlist, chosen by our musical dramaturge Petr Jirásek. True american bar, car and redneck party music: southern rock, country, blues, rockabilly, bluegrass, americana, cow punk and everything in between.

Down

Dixie Night Ride 4 – Třešně tvrdý jak šutr

Aired 19. april 2020, 09:00

Velký profil jižanských hardrockerů Black Stone Cherry, nejaktuálnější moderní poctivá country Copper Chief a Hellyeah – superskupina se zajímavou muzikou i názvem. Kurva, že jo!

Dixie Night Ride 3 - Bahno a krev Whiskey Myers

Aired 19. january 2020, 09:00

Velký profil country rockerů Whiskey Myers, následovníků kultovních Lynyrd Skynyrd, nakouknutí do doupěte velmistra detonujícího špinavého metalu a krále béčkových horrorů Roba Zombieho, vidlácky country-rap Mocassin Creek a tuny bahna.

Dixie Night Ride 2 – Zbustrovaná country The Cadillac Three

Aired 19. november 2019, 09:00

Hudební dramaturg Radia Dixie Petr Jirásek vás zve do druhého dílu svého speciálu Dixie Night Ride cíleného na rockovou tvář hudby Dixie. Tentokrát vás budou atakovat nezapomenutelní Rock Sugar s peckou sešitou ze dvou jiných písní, která jako by vypadla z kabinetu doktora Frankensteina, jižansko-hardrockoví smolaři i vítězové Royal Bliss dají nadvakrát ochutnat svůj příjemný žánrový koktejl a ve velkém profilu si posvítíme na dnes už velké hvězdy moderní rockové country The Cadillac Three - ti vás určitě nesmí minout. 

Dixie Night Ride 1 - Swampdawamp aneb Bahno s chutí rokenrolu

Aired 15. cctober 2019, 09:00

Hudební dramaturg Rádia Dixie Petr Jirásek startuje svůj nový podcastový speciál Dixie Night Ride nacpaný až po okraj převážně rockovou muzikou s vůní amerického Jihu. V prvním díle představí bahenní sound kapely Swampdawamp, odborníka na útěky z práce Logana Mize a vznosně smutné country rockery Shane Smith & The Saints.

Další podcasty

Petr Jirásek

Petr Jirásek

Průměrný běloch, heterosexuál a konzervativní pivař. Svou bezmeznou náklonnost k americké muzice ukájí jako dramaturg Rádia Dixie.

All articles of the author